Wczytuję dane...
Model: 23305
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.49 PLN
Producent: Thera Band

Trener rónowagi Thera Band

Produkt firmy Thera-Band specjalizującej się w wytwarzaniu akcesoriów i przyrządów do ćwiczeń i rehabilitacji, pozwalających na rezygnację z tradycyjnych przyrządów dostępnych na siłowni, opierających się na zastosowaniu ćwiczeń z oporami, koordynacją i równowagą ciała, jak oferowany przyrząd.

Trener równowagi dostępny  jest w trzech kolorach, decydujących o stopniu trudności podczas wykonywania ćwiczeń. Przeznaczony jest dla osób chcących poprawić równowagę i koordynację, jak również w terapii kończyn dolnych i treningu sportowym. To rewolucyjne rozwiązanie przynosi efekty w terapii i treningu. W najbardziej zaawansowanej formie trener równowagi  w kolorze czarnym wyposażony jest w masujące strefy reflektoryczne miękkie kolce.


Dostępne są trzy rodzaje poduszek terapeutycznych:
-  Trener równowagi zielony piankowy: mniejsza elastyczność – mniejszy stopień trudności (wymiary: 35 cm x 20 cm x 4 cm),
-  Trener równowagi niebieski piankowy: większa elastyczność – większy stopień trudności (wymiary: 42 cm x 25 cm x 5 cm),
-  Trener równowagi czarny wypełniony powietrzem - największy stopień trudności. Jedna strona posiada gładką powierzchnię, druga wyposażona jest w miękkie kolce wywołujące dodatkowy efekt stymulacji stref reflektorycznych.
Polecamy