Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.49 PLN

Pończochy Aries Avicenum 360 DEN to produkt zdrowotny II klasy kompresji, który wspomaga prawidłowe działanie zastawek żylnych, stabilizuje krążenie krwi i jest niezastąpionym elementem terapii uciskowej. Prawidłowe działanie wyrobów Avicenum 360 jest kontrolowane i certyfikowane przez prestiżowy niemiecki instytut Hohenstein. Wszystkie warianty Avicenum 360 spełniają wszelkie wymagania przeciwżylakowej terapii kompresyjnej. Ciśnienie w okolicy kostek dla tych wyrobów wynosi 23 – 32 mmHg i obniża się w górę.

Grubość: 360 DEN Lycra
Skład: 60 % Nylon, 40 % Lycra
Ucisk w okolicach kostki 23 - 32 mmHg

Sanitized® Silver jest skutecznym preparatem antybakteryjnym, który działa długotrwale i jest wysoce odporny na pranie. Głównym powodem stosowania tego wykończenia jest zapobieżenie nieprzyjemnemu zapachowi i wytworzenie niezawodnej i trwałej ochrony przeciwko bakteriom, zapachowi i pleśniom. Wykończone w ten sposób wyroby pończochowe marki Avicenum zapewniają poczucie pewności nawet w trudnych sytuacjach.

Sanitized® Silver jest posiadaczem certyfikatu Oeko-Tex Standard 100.

Wykończenie antybakteryjne Sanitized® Silver zapewnia

  • ochronę przeciwko powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
  • ochronę przeciwko rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni na wyrobach pończochowych
  • dłuższą trwałość wyrobu (chroni włókno przed jego uszkodzeniem)
  • utrzymanie równowagi biologicznej skóry
  • higieniczną świeżość wyrobu

Sanitized® Silver działa jak dezodorant i sprzyja w ten sposób fizycznemu i psychicznemu komfortowi użytkownika. Jest testowany dermatologicznie – jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

tabela rozmiarów dla pończoch i podkolanówek Aries Avicenum 360 DEN

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...