Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.49 PLN
Producent: Halcamp

Piłeczka twarda z kolcami 

Piłeczka terapeutyczna została wykonana z twardego, w pełni antyalergicznego tworzywa PCV. Pokryta jest kolcami, które umożliwiają jej wykorzystanie do masażu terapeutycznego oraz do przeprowadzania ćwiczeń relaksacyjnych w ramach zajęć z terapii sensorycznej.
Jej stosowanie jest szczególnie polecane dzieciom z zaburzeniami rozwoju takimi jak trudności w koncentracji oraz problemy z koordynacją ruchową.
Piłeczka terapeutyczna z twardymi kolcami świetnie sprawdzi się podczas zajęć z refleksologii, a także w terapii rąk i stóp. Masaż oraz automasaż przy jej użyciu pozytywnie wpływa na poziom ukrwienia skóry, stymulując jednocześnie czucie głębokie u korzystających z niej dzieci.
 Piłka wykonana są ze sztywnego, higienicznego PVC i pokryta jest kolcami, których zadaniem jest delikatna stymulacja, poprawa ukrwienia skóry oraz zmniejszenie napięcia mięśniowego.

Dostępne rozmiary:
- 10cm kolor niebieski
- 8cm kolor żółty
- 6cm kolor pomarańczowy

Produkt jest „Ekologicznym Przyjacielem” wykonanym z bezpiecznych komponentów, nieszkodliwych dla zdrowia. Nie zawiera FTALANÓW i METALI CIĘŻKICH czego dowodzi wynik testu RoHS.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...